fbpx

Google Ads

Agencja reklamowa Białystok

Google Ads daje niesamowite możliwości reklamowania Ciebie i Twoich usług w internecie. Dlaczego niesamowite? A no dlatego, że nasza aktywność w sieci jest nieustannie monitorowana i przetwarzana. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale korporacje takie jak Google wiedzą m.in. w jakim wieku jesteś, jakiej jesteś płci, jakie masz zainteresowania, jakie witryny odwiedzasz etc. To straszne, prawda? No niekoniecznie. Dzięki temu, możemy skierować reklamę tak, że na pewno trafimy do Twojego potencjalnego klienta.

Jakie reklamy wyróżniamy?

reklama w internecie białystok

Reklama w sieci wyszukiwania

 

Każdy z nas, przynajmniej kilka razy dziennie korzysta z wyszukiwarki Google, do znalezienia interesującego nas miejsca, produktu, informacji, wydarzenia etc. Historia naszej witryny, jej jakość, zawartość powoduje, że możemy piąć się w organicznych wynikach wyszukiwania do momentu, w którym, być może kiedyś, znajdziemy się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Ale co zrobić, żeby od razu być na tej pierwszej stronie? Ba, co zrobić, żeby być na samej górze? Odpowiedź jest prosta, zareklamować się w Google Ads. Zależnie od konkurencji na rynku, jakości naszej reklamy, od razu możemy być numerem jeden!

Reklama w sieci display

 

Pewnie myślisz, że reklama na największych portalach w kraju kosztuje krocie. Pewnie myślisz, że sąsiadka z zakładu fryzjerskiego musiała wziąć dobry kredyt, bo ostatnio wyskoczyła Ci jej reklama na portalu wp.pl, pudelek.pl, onet.pl, poranny.pl i wielu, wielu innych. Nic bardziej mylnego. Reklama w sieci display jest stosunkowo tania, jest bardzo dobrze targetowana (m.in. wedle miejsca zamieszkania, płci, wieku, zainteresowań, słów kluczowych, tematów stron etc.) i może przynieść Ci naprawdę duże korzyści. Potrzebujesz więcej informacji? Odezwij się do nas, coś Ci podpowiemy.

reklama w internecie białystok
reklama w internecie białystok

Reklama wideo

 

Włączając filmy na YouTube oglądamy reklamy. Włączając materiały wideo na tysiącach innych stron również oglądamy reklamy. My się pytamy zatem: dlaczego nie oglądamy reklam Twojej firmy? Możesz odpowiedzieć, że nie oglądamy ich bo to drogie, ale to kompletna bzdura. Możesz powiedzieć, że nie oglądamy ich, bo nie masz spotu, a to pewnie kosztuje krocie, ale to też kompletna bzdura, bo nasz dział multimedialny zrobi to szybko, dobrze i w przystępnej cenie. No więc, dlaczego wciąż nie oglądamy Twoich reklam?

Reklama sprzedażowa

 

To już temat dla właścicieli sklepów internetowych. Sprzedaż nie idzie tak jak oczekiwałeś/aś? Czemu by jej nie wspomóc działaniami reklamowymi? Chętnie sprawdzimy dla Ciebie konkurencje, policzymy ile trzeba będzie poświęcić czasu i pieniędzy na przygotowanie skrojonej pod Ciebie kampanii, jakiej konwersji możesz się spodziewać i kiedy zaczniesz cieszyć się z zysków!

reklama w internecie białystok

Dlaczego warto wybrać nas?

adwords bialystok

OFERTA SKROJONA NA MIARĘ

Nie wiesz czy lepiej przeprowadzić kampanię w sieci wyszukiwania czy w sieci reklamowej? I bardzo dobrze – to nie Ty masz wiedzieć, a my. Daj nam szansę, a przygotujemy Ci ofertę skrojoną na miarę.

CERTYFIKOWANI SPECJALIŚCI

Swoje pieniądze najlepiej powierzać w ręce specjalistów a cóż może być lepszym wyznacznikiem profesjonalizmu, niż certyfikat przyznawany przez Google?

PRZEJRZYSTE RAPORTY

Chcesz wiedzieć coś więcej niż to, że w Twój baner kliknęło 12 osób a jednocześnie chętnie byś o tym posłuchał w języku polskim a nie nowo-korpo-interneto-mowy? Dobrze trafiłeś.