fbpx

Grafika

Agencja reklamowa Białystok

W swoich szeregach zatrudniamy utalentowanych grafików, którzy z pewnością sprostają Twoim potrzebom. Zdaj się na nich – oni wiedzą, co w branży piszczy i jak zrobić projekt, żeby osiągnąć zamierzony cel, czyli pozyskać klienta. Nie zawsze potrzebne jest do tego jak największe logo Twojej firmy – czasem subtelniej, znaczy lepiej.

reklama w internecie białystok

POMYSŁ

 

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Jednak, żeby mógł się on narodzić, najpierw potrzebujemy od Ciebie dobrego briefa. Co robimy? Komu? W jakim celu? Jakie wartości ma to za sobą nieść? To tylko niektóre z pytań, na które będziesz musiał odpowiedzieć. Potem wystarczy, że oddasz to w ręce grafików, a oni na pewno zrobią z tego coś, o czym Twoi klienci długo będą mówić.

DOBÓR NARZĘDZI

 

W Empem Group korzystamy głównie z programów Adobe, ale często można u nas usłyszeć tyrady o wyższości Corela nad Illustratorem. Tobie pewnie to nic nie mówi i w sumie nawet nie powinno. Ważne jest to, że korzystamy z najlepszych narzędzi dostępnych na rynku.

reklama w internecie białystok
reklama w internecie białystok

PROJEKTOWANIE

 

Najważniejszy etap pracy. To tu pomysł, który wykiełkował jest przenoszony na obraz monitora za użyciem odpowiednich narzędzi. Wiemy, co zrobić, żeby Twój przekaz został zauważony. Wiemy, jak projektować praktycznie także nie będzie zaskoczenia po otrzymaniu wydrukowanych materiałów.