fbpx

Komunikacja Social Media

Agencja reklamowa Białystok

Facebook, Instagram, Twitter, Youtube

Jednym z najważniejszych aspektów biznesowych we współczesnych działaniach marketingowych jest skuteczna i spójna strategia w komunikacji firmy. Ostatnimi laty zauważalny jest wzrost zapotrzebowania na sprawną komunikację online. Wraz z rozwojem mediów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Twitter, Youtube wrosły oczekiwania klientów względem firm w kontekście komunikacji social media. Nasza agencja online od wielu lat zajmuje się profesjonalną obsługa firm, instytucji oraz marek. Współpraca z naszym zespołem to krok w kierunku profesjonalizacji Twoich działań online. Doradzimy Ci, które narzędzia będą najlepiej skrojonymi pod Twój biznes. Nasz zespół przygotuje strategie w oparciu o informacje przekazane przez Ciebie ale przede wszystkim w oparciu o nasze doświadczenie oraz spojrzenie z zewnątrz na Twój biznes.
Chętnie poprowadzimy za Ciebie Twoje oficjalne profile społecznościowe. Przygotujemy kreatywne teksty okraszone grafiką, stworzymy interesujące filmy oraz pomożemy Ci w poszukiwaniu pracowników do Twojej firmy. Jesteśmy zespołem kilkunastu specjalistów z różnymi umiejętnościami
w zakresie współczesnego digital marketingu.

social media białystok

Facebook

Zdecydowana większość naszych działań w przestrzeni social media odbywa się na Facebooku. Przede wszystkim prowadzimy profile dużych marek, dodajemy posty, organizujemy konkursy, planujemy działania marketingowe. Jak to wygląda? Raz w miesiącu przesyłamy Ci kalendarz postów, oczywiście z wcześniejszą informacją co ciekawego będzie się w nadchodzącym czasie dziać. Dzięki temu, my wiemy co mamy robić i Ty wiesz, co będzie się pojawiać. Oczywiście na bieżąco reagujemy na ciekawe wydarzenia dotyczące Twojej firmy. Moderujemy dyskusje, odpowiadamy na wiadomości, monitorujemy to co inni piszą o Tobie i reagujemy.

social media białystok

Linkedin

LinkedIn podobnie jak Facebook jest serwisem społecznościowym wykorzystywanym do kontaktów.
Zasadniczą różnicą między kontaktami między tymi dwoma serwisami jest to, że LinkedIn wykorzystujemy do kontaktów zawodowych i powiązanych z prowadzonym przez nas biznesem.
W każdym momencie działalności Twojej firmy, warto pomyśleć nad pojawieniem się pośród branżowej społeczności.

social media białystok

Twitter

To chyba nasze ulubione medium. Dlaczego? Bo tu nie piszesz zbędnych peanów, tylko z konkretnym przekazem trzeba zmieścić się w 140 znakach. Krótko, zwięźle i na temat. Tu również prowadzimy kampanie reklamowe, czy to zwiększające liczbę obserwujących, czy też konkretnych treści.
social media białystok

Youtube

YouTube to nie tylko miejsce, gdzie oglądamy śmieszne filmiki, czy teledyski, ale naprawdę rewelacyjne miejsce do prowadzenia działań marketingowych. Zresztą, komu tam by się chciało dzisiaj czytać, jak można to obejrzeć.
social media białystok

Google+

“Google+ jest niezwykle ważnym medium” nie powiedział nigdy nikt. Bo i faktycznie, przydaje się to raczej do innych rzeczy. A to wpływa pozytywnie na pozycjonowanie witryny, a to można założyć sobie tam profil biznesowy i zamieścić firmę na mapie dodając kilka informacji o nas. Wbrew pozorom – naprawdę warto!
social media białystok

Instagram

Instagram wbrew pozorom nie służy tylko zamieszczaniu zdjęć z tzw. dziubkiem, ale może się okazać ważnym narzędziem marketingowym firmy, budować społeczność i pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. Można tu również przeprowadzać ciekawe i skuteczne kampanie.