fbpx

Social Media

Agencja reklamowa Białystok
social media białystok

FACEBOOK

Zdecydowana większość naszych działań w przestrzeni social media odbywa się na Facebooku. Przede wszystkim prowadzimy profile dużych marek, dodajemy posty, organizujemy konkursy, planujemy działania marketingowe. Jak to wygląda? Raz w miesiącu przesyłamy Ci kalendarz postów, oczywiście z wcześniejszą informacją co ciekawego będzie się w nadchodzącym czasie dziać. Dzięki temu, my wiemy co mamy robić i Ty wiesz, co będzie się pojawiać. Oczywiście na bieżąco reagujemy na ciekawe wydarzenia dotyczące Twojej firmy, branży czy ogólnie dotykających nas wszystkich. Moderujemy dyskusje, odpowiadamy na wiadomości, monitorujemy to co inni piszą o Tobie i reagujemy.

Przede wszystkim jednak prowadzimy działania reklamowe. Kampanie na powiększenie liczby śledzących Fan Page, kampanie produktowe, kampanie wizerunkowe, konkursy i wiele innych. Facebook daje nam coraz większe możliwości a my staramy się wykorzystać je wszystkie do cna.

social media białystok

TWITTER

To chyba nasze ulubione medium. Dlaczego? Bo tu nie piszesz zbędnych peanów, tylko z konkretnym przekazem trzeba zmieścić się w 140 znakach. Krótko, zwięźle i na temat. Tu również prowadzimy kampanie reklamowe, czy to zwiększające liczbę obserwujących, czy też konkretnych treści.

social media białystok

YOUTUBE

YouTube to nie tylko miejsce, gdzie oglądamy śmieszne filmiki, czy teledyski, ale naprawdę rewelacyjne miejsce do prowadzenia działań marketingowych. Zresztą, komu tam by się chciało dzisiaj czytać, jak można to obejrzeć.

social media białystok

GOOGLE+

„Google+ jest niezwykle ważnym medium” nie powiedział nigdy nikt. Bo i faktycznie, przydaje się to raczej do innych rzeczy. A to wpływa pozytywnie na pozycjonowanie witryny, a to można założyć sobie tam profil biznesowy i zamieścić firmę na mapie dodając kilka informacji o nas. Wbrew pozorom – naprawdę warto!

social media białystok

INSTAGRAM

Instagram wbrew pozorom nie służy tylko zamieszczaniu zdjęć z tzw. dziubkiem, ale może się okazać ważnym narzędziem marketingowym firmy, budować społeczność i pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. Można tu również przeprowadzać ciekawe i skuteczne kampanie.