fbpx

Tworzenie stron internetowych

Agencja reklamowa Białystok

Profesjonalne strony WWW – zadbaj o wizytówkę firmy

Wizerunek Twojej firmy w internecie opiera się głównie o Twoją firmową witrynę. Profesjonalne strony www, w dzisiejszym świecie to podstawa. Jeżeli chcesz przedstawić się klientom, powinieneś zrobić to tak, żeby nikt nie miał wątpliwości, iż jesteś godny zaufania.  Pamiętaj, pierwsze wrażenie odgrywa największą rolę nie tylko w kontaktach bezpośrednich! Profesjonalne strony www, są odpowiednim narzędziem do ugruntowania swojej pozycji w świecie online co przełoży się na pozytywny odbiór Twojej firmy.
Projektowanie stron i związane z nimi kampanie online są specjalnością naszej agencji interaktywnej.

PRZEJRZYSTĄ

Pamiętaj, piękno leży w prostocie. Nie zawsze milion dodatków już na stronie głównej jest dobrym rozwiązaniem. Tworzenie stron internetowych jest naszą mocną stroną, znamy się na tum i zaufaj nam.

RESPONSYWNĄ
Czy wiesz, że prawie połowa ruchu na Twojej stronie generowana będzie przez urządzenia mobilne? Sam/a pewnie nie jesteś w stanie rozstać się ze swoim telefonem – tak samo mają Twoi klienci! Pozwól im obejrzeć stronę dostosowaną do smartfona i tabletu.
SEO FRIENDLY
Czymże jest dziś strona, bez dobrej pozycji w wyszukiwarce? Nie obiecujemy, że Twoja witryna będzie od razu w TOP10 Google, ale swoją pracą przyczynimy się do tego, żeby jej pozycja na pierwszej stronie wyników wyszukiwania była tylko kwestią czasu.
Jak wyglądają etapy pracy nad stroną?
1. KONTAKT
Na początku wypadałoby się poznać 🙂

Napisz lub zadzwoń do nas, spotkajmy się a wtedy Cię zbriefujemy i będziemy znali już wszystkie Twoje potrzeby! Postaramy się w przystępny sposób wszystko Ci wytłumaczyć i wycenić usługę, jakiej będziesz potrzebował/a.

3. KODOWANIE
Kodowanie, czyli stukanie w klawiaturę to domena naszego działu programistycznego. Tak naprawdę to sami nie wiemy co oni tam robią – wiemy tylko, że efekty ich pracy są świetne. Na tym etapie już możesz sobie poklikać w myszkę i zobaczyć swoją stronę na ekranie komputera w sieci!
2. PROJEKTOWANIE GRAFICZNE
Drugi etap to projektowanie graficzne. Pamiętaj, że po briefie wiemy już czego szukasz. Pamiętaj również o tym, że czytamy, oglądamy, analizujemy wszelkie nowinki w branży po to, żebyś Ty nie musiał/a sobie tym głowy zaprzątać. Nie zawsze wielkie logo Twojej firmy jest niezbędne, zaufaj nam 😉
4. PUBLIKACJA
Nasz ulubiony etap prac. Publikujemy Twoją stronę w internecie, przy okazji szkolimy Ciebie lub Twoich pracowników z obsługi Twojej witryny i…potem jesteś tak zachwycony/a, że współpracujemy nadal przy innych działaniach jeszcze długo i szczęśliwie 😉